Metropol Real Estate, Fulya Mahallesine Dikkat Çekti.

Fulya Mahallesi Bahçeler Sokak. görseli Tapu Haber'de.
Fulya Mahallesi Bahçeler Sokak.

Başta İstanbul Şişli bölgesi olmak üzere Türkiye’nin birçok yerinde gayrimenkul yatırımı konusunda danışmanlık yapan Metropol Real Estate, Fulya Mahallesi’ne dikkat çekti.

Metropol Real Estate iletişim ofisi tarafından yapılan açıklamada Fulya Mahallesi‘nin son derece nezih bir bölge olması yanı sıra Mecidiyeköy’e açılan bir kapı olması nedeniyle de iş dünyasının kapısı olduğunu ifade ederek:

Fulya Mahallesi, İstanbul’un güzide ilçesi Şişli’de, Mecidiyeköy’den güneye doğru bir eğimle inen yerleşim bölgesidir. Bu mahallenin en önemli özelliği Teşvikiye, Meşrutiyet (Nişantaşı), 19 Mayıs, Şişli Merkez, Mecidiyeköy, Gülbahar ve Dikilitaş gibi mahalleler ile çevrili olmasıdır. Mecidiyeköy’e yakınlığı nedeniyle de Fulya, Şişli’nin en büyük yerleşim merkezlerinden biridir. Fulya mahallesi sınırları içinde bazı plazalar, AVM’ler ve çok sayıya iş yerleri de vardır.” Denildi.

Fulya Mahallesi‘nin Mecidiyeköy’e çıkış kapısı olmasına karşın son derece sakin bir yapıya sahip olduğuna dikkat çeken Metropol Real Estate, yatırımcılarına şu tavsiyelerde bulundu:

Gayrimenkul her zaman insanların birikimlerini değerlendirdikleri en önemli argümanlardan birisi olmuştur. Son günlerde ekonominin tekrar açılması ile birlikte Fulya Mahallesine olan yatırımcı ilgisinden son derece memnunuz. Portföyümüzdeki satılık gayrimenkulleri sürekli yatırımcılarımıza sunuyoruz.”